Ubytovanie – GRAND SPA Holiday home

ONLINE objednávku môžete zadať kliknutím na tento link

Novopostavený apartmánový dom poskytuje komfort náročným zákazníkom a súkromie pre oddych a relax. V tichom prostredí Štiavnických vrchov nájdete relax a oddych pre Vašu dušu a môžete si zohriať aj Vaše kosti po túre, plávaní v jazerách alebo aj lyžovačke. Apartmán má veľkú garáž. Ubytovacia časť pozostáva z WC so sprchovacím kútom s príjemnou vyhrievanou podlahou. Cez chodbu vstúpite do priestoru kuchyne kde je k dispozícií chladnička s mrazničkou, varná indukčná doska, rúra, ako aj myčka. Kuchyňa je spojená s obývacím priestorom kde môžete oddychovať na veľkom kvalitnom koženom gauči s výhľadom na krásne Štiavnické hory. Raňajky si môžete vychutnať v časti jedálenského kútika pre 4 osoby. Môžete si ich pripraviť sami. Ak nemáte chuť variť, raňajky si môžete samozrejme aj objednať. V spálni je veľká manželská postel s priestrannou skriňou s úložným priestorom. Pripravená pre Váš oddych alebo aj nočné šantenie 🙂 Pred vchodom do apartmánu je trávnik kde si môžete posedieť pri kávičke a pozorovať západ slnka.

Budeme radi, ak si náš apartmán obľúbite pre svoje chvíle oddychu a relaxu. Urobíme všetko pre Vašu spokojnosť 🙂 Tešíme sa na Vašu rezerváciu a návštevu.

Apartmánový dom je vzdialený od Liečivých Termálnych kúpeľov cca 900 metrov. V okolí apartmánového domu nájdete miesto pre oddych. Aktívny aj pasívny. V blízkosti (15 minút autom) je Banská Štiavnica, krásne starobylé mesto s pamiatkami, zámkami a čarom. Množstvo priezračných jazier vhodných pre kúpanie a oddych ako aj lyžiarske strediská a chodníky pre turistiku a hubárčenie. Apartmán umožňuje celoročný oddych pre náročných klientov.

ONLINE objednávku môžete zadať kliknutím na tento link

© 2024: Sklené Teplice | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress